Hakkımızda

Uzun yıllardır hurda sektörünün ön sırada gelen firmalarından biriyiz. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile değerli madenlerinizi bir takım işlemler sonucu tekrar kullanılabilir hale dönüştürüyoruz. Bu süreçte size en kaliteli hizmeti sunabilmek için yoğun bir tempo ile çalışıyoruz.

Yaptığımız işin sorumluluklarını biliyor hem iş güvenliğimize hem de değerli madenlerimizi topladığımız çevreye zarar vermeden işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Peki, hurdalarınızı geri dönüşüme göndermenin sizlere nasıl bir faydası olacak ?

  • Değerli madenlerimizi geri dönüşüme sokarak ülkemizin ham maden değerlerini korumasına yardımcı olmuş olursunuz.
  • Gelecek nesillerimize daha temiz ve yaşanılabilir bir dünya bırakmış olacaksınız
  • Hem işinize yaramayan kalabalıktan kurtulacak hem de bu ürünleri nakite çevirmiş olacaksınız.
Şahin Hurda

Vizyon

İstanbul genelinde her daim pazarı takip ederek müşterilerimize en doğru tekliflendirmeyi yapmak. Müşterilerimizin memnuniyetini korumak amacı ile yüksek kalite ile çalışarak işlerimizi hızlı ve titiz bir şekilde tamamlamak. Müşterilerimizin beklentisini her zaman tam anlamıyla karşılayabilmek. İnsana değer görüşümüz çerçevesinde iş kazaları ve oluşabilecek hastalıkları önlemek için tedbirler almak.

Şahin Hurda

Misyon

Müşterilerimize olabilecek en yüksek kar seviyesi ile hizmet verebilmek. Memnuniyetlerini kazanarak müşteri sürekliliği kazanabilmek. Ülke ekonomisini korumak adına değerli madenlerimizi en iyi şekilde değerlendirmek ve geri dönüşüme katkıda bulunmak. Çevreye karşı duyarlılığımızı her yerde sürdürerek daha yaşanılır bir dünya elde etmek.

Şahin Hurda olarak en büyük referansımız müşterilerimizdir. Her daim kaliteli bir hizmet sunarak müşterilerimizin takdirini kazanırız. Bu süreçte sizleri yormamak adına hurdalarınızı adresinizden alıyor ve sizinle birlikteyken hassas terazilerimiz ile ölçerek oldukça şeffaf bir fiyatlandırma sunuyoruz.

%100 Tecrübe
%100 Kaliteli
%100 Güvenilir
Şahin Hurda Bakır Kablo

Hurdalarınız İçin Fiyat mı Almak İstiyorsunuz?

Hemen İletişime Geçin!

Hotline