Pendik Hurda

0

Pendik ve hurda bakır kablo alımını yerinizden yapmaktayız.

Pendik Hurda

İstanbul un en eski semtlerinden birisi olan Pendik ilçesi sanayi ve iş kollarının oldukça geliştiği bir bölgedir. Geçmiş yıllardaki sanayi devrimi sonrasında hızla artan imalat ve üretim sektörü beraberinde geri dönüşüme gitmesi gereken malzemeler getirmektedir.
Metal geri dönüşümünün önem kazandığı bir dönemdeyiz. Çeşitli makine hurdalarının yanında imalat artığı bir çok üründe geri dönüşüm sanayine ulaştırılmalıdır. Ülkemizdeki ve hatta dünyamızdaki değerli maden kaynaklarının sınırlı olması ve bunun yanı sıra maden işletmeciliğinin de zor olması nedeniyle hurdacılık sektörü çok önemlidir. Var olan değerli madenlerin korunmasını ve yenilenebilir hale getirilmesi başta ülke ekonomisine olmak üzere tüm dünyaya katkı sağlamaktadır.

Pendik bölgesinde imalat hurda makineleri ya da hurda tank sökümü başta olmak üzere bir çok alanda yerinde hizmet vermekteyiz. Oksijen veya gazalı kaynak makineleri kullanarak hurdaya çıkmış bir çok apara tınız etrafa zarar vermeden söküle bilmektedir.

Çeşitli değerli metallerin ayrıştırılması ve sınıflandırılması işlemi hurdaların değerlenmesini sağlamaktadır. Semtlerimizde hurda kumbaraları olmadığı için sınıflandırma işlemi geri dönüşüm firmaları aracılığı ile yapılmaktadır. Bu nedenle Pendik geri dönüşüm firmaları sektörde oldukça önemli bir konuma sahiptir.

Pendik Hurda Fiyatları

İstanbul’un tüm semtlerinde olduğu gibi Pendik bölgesinde de hurda fiyatlarını belirleyen bir takım faktörler vardır. Bir hurda değerli metalin fiyatı belirlenirken dikkate alınacak durumlar şunlardır :

  • Hurda metalin saflık derecesi
  • Hurda metalin türü
  • Hurda metalin miktarı
  • Piyasa koşulları

gibi bir çok etken önem arz etmektedir. En doğru fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçerek hızlıca sonuç alabilirsiniz.

Pendik Hurda Bakır Kablo

Hurda bakır kablo ve çeşitli bakır hurdaları değerli madenler arasında yer almaktadır. Özellikle soyulmuş ve belirli kalınlıktaki bakır teller hızlıca geri dönüşüme kazandırılabileceği için hurda firmaları tarafından kolayca alınabilir.

Sadece bakır kablo hurdası değil aşağıda yer alan çeşitli hurdaları da değerinde ve yerinizden almaktayız.

Pendik Hurda Çeşitleri

Hurda demir, hurda küpeşte, hurda kağıt, hurda karton, hurda plastik, hurda elektronik, hurda altın, hurda gümüş ve daha bir çok değerli hurda metalini anında nakit olarak alabilmekteyiz.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ