Küçükyalı hurda kablo fiyatları

0

Küçükyalı hurda kablo fiyatları

Küçükyalı  hurda kablo bakır alım satım işleri her türden kablo, bakır ve madeni değeri olan her türlü hurda alım  yapmaktayız.  Hurdalarınızı yerinden alarak geri dönüşüme  büyük katkı  saglamaktayız,

Küçükyalı hurda kablo fiyatları

Biz hurdalarınızı alarak ekonomik destek olmaktayız, değerli madenlerden biri olan bakır günümüzde bir çok alanda kullanılmakta olup her zaman hurdası bulunan bir değerli madeni çeşidimizdir.Yeditepe hurda kablo bakır

Madeni hurdalarınızı yerinden alarak vede yerinde elektronik tartılarla tartarak müşteri memmuniyetini referans saymaktayız.

Bakır hurdalarınız fabrikaya giderek eritilip tekrardan kablo, sac bakır, evde yada işyerlerinde kullanılan elektrikli ev veya iş yerlerinde kullanılan makinaların motoruna sarılan bakırlar olarak ekonomiye tekrar kazandırılmaktadır.Biz hurdacılar bu meslekte büyük bir rol oynamaktayız.

 Madeni hurda çeşitleri

Küçükyalı hurda kablo fiyatları

Küçükyalı hurda kablo fiyatları

Soyma bakır, sac bakır, lama bakır, yanık bakır, kırma bakır imalat artığı hurda bakır, bakır granör,

gibi bir çok hurda bakır çeşitleri vardir, biz her türden madeni hurda çeşitlerini söyleyerek hurda fiyatlarını ögrenebilirsiniz. Yeditepe  bulunan hurda depomuzda hurdaya ayrılmiş bakırları toplayarak bu bakırları çeşitlerine ayırarak fabrikaya erimeye yönelik göndermekteyiz.

Biz her zaman bakır borsasının ne zaman düşüp ne zaman yükseleceğini bilmedigimiz için fiyatlar gün içi bile deşişebiliyor.  Bu yüzden bakır borsasını takip etmemiz gerekmektedir.

Hurda bakır fiyatlarında düşme olma ihtimalinde büyük zararlar etmekteyiz. Bu yüzden hem alıcılar hemde satıcılar temkinli olmalılar.

Degerli madeni hurdalar

Biz her zaman her türden hurda alımı yapmaktayız. Değerli madeni hurdalar

sarı, bakır , aliminyum, çinko, demır, kurşun, akü, atık yag, alpaka, gümüş, antımıyon, krom, nikel, paslanmaz, dörtyüzotuz, üçyüzonaltı gibi bir çok daha hurda alımı yapmaktayız. Bütün hurdalarınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Biz hurdalarınız değerli madeni hurdalarınızı değerinde en iyi fiyatları almaktayız. Madeni hurdalarınız yerinde alınıp vede tartılarak ödemeleri yapılıp nakit bir şekilde almaktayız.

Yapamanız gereken tek şey bizi  aramanız  bır telefon kadar yakınız. Madenİ hurdalar için İstanbulun bütün semtlerinden  madeni hurda alımı yapılmaktadır. Vede şehirler arası bile hurda alımı yapmaktayız.  Uzmanlaşmış ekiplerimiz tarafından hurdalarınız yerinde tesbıt edilir. Fiyatlandırılarak sizleri bilgi  sahibi  yapmaktayız.

Hurdalarınızı bize vermeniz gerekmez. Bizden fiyat almadan hurdalarınızı değersiz kılan firmalardan sonra bizimle çalışmak istemeniz sizin elinidededir. Tercıh sİzİndır.

Bakır Nedir

Rengi kızıl olan ve en çok kullanım alanına sahip madenlerden biri olan bakır, üretimde kolay bir malzeme olmasından dolayı çok eski çağlardan beridir kullanılagelmiş bir maddedir.

Isıyı ve elektriği en iyi ileten element olmasından dolayı ısınma, soğutma ve elektrik sektörlerinde sıkça bakırdan faydalanılmaktadır. Diğer yandan bakırın Paslanmaz özellikte olması, kaplama alanında da sıkça başvurulan bir malzeme olmasına neden olmuştur.

Kaynak yapılması gereken alanlarda ve bronz üretiminde de bakırın önemli bir yere sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Sanayi ve hammadde sektörleri için son derece kullanışlı bir malzeme olması günümüzde bakırın sıkça kullanılmasına neden olurken, eski çağlarda da kısıtlı imkânlar içinde bakırın kullanışlı olması, eskiden beridir bakırın insan yaşamı için önemli bir yere sahip olmasına sebep olmuştur.

Biz her türlü geridönüşümü olan her türlü hurda alım satım yapan güvenilir bir firma olarak bizlere her türlü soru veya sorunlarınız için  7/24 ulaşabilirsiniz.Yeditepe hurda kablo bakır biz hurda konusunda eğilleşmiş ekiplerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.  Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Bakır hurdalar arasında çok kullanılan oldukcada pahalı bir madeni çeşidimizdir.

KABLO BAKIR ÇEŞİTLERİ

YER ALTI KABLOLARI
PTT KABLOLARI
YAĞLI PTT KABLOLARI
ENYAH ANTİKROM KABLO
FARE YEMEZ KABLO
YANMAZ KABLO
ENYA KABLO
ANTİKROM KABLO
3X10 KABLO
4X16 KABLO Gibi birçok kablo çeşiti vardır bu kablo çeşitleri fiyaları değişmektedir.Kablo alan hurdacı firmamız hertürlü kablo alım satım yapmaktadır.Kablo bakır fiyatları güncel olarak günlük belirlenmektedir. Vermiş olduğumuz fiyatlar günlük olarak dolar bazı alınarak Belirlenmektedir.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ