Hasanpaşa hurda bakır 0532 448 37 26

0

Hasanpaşa hurda bakır 0532 448 37 26

Hasanpaşa  hurda Bakır  alım satım, işleri her türden kablo bakır ve madeni değeri olan her türlü hurda alım mı yapmaktayız. Hurdalarınızı yerinden alarak geri dönüşüme  büyük katkı  sağlamaktayız,Hasanpaşa hurda bakır 0532 448 37 26

Hasanpaşa hurda bakır 0532 448 37 26

Biz hurdalarınızı alarak ekonomik destek olmaktayız, değerli madenlerden biri olan bakır günümüzde bir çok alanda kullanılmakta olup her zaman hurdası bulunan bir değerli madeni çeşidimizdir.

Madeni hurdalarınızı yerinden alarak vede yerinde elektronik tartılarla tartarak müşteri memnuniyetini referans saymaktayız.

Bakır hurdalarınız fabrikaya giderek eritilip tekrardan kablo,sac bakır,evde yada işyerlerinde kullanılan elektirikli ev veya iş yerlerinde kullanılan makınaların motoruna sarılan bakırlar olarak ekonomiye tekrar kazandırılmaktadır.Biz hurdacılar bu meslekte büyük bir rol oynamaktayız.

Hasanpaşa hurda bakır 0532 448 37 26 Her Türlü Hurda

Hasanpaşa hurda bakır 0532 448 37 26 Her Türlü Hurda

 madeni hurda çeşitleri

Soyma bakır ,sac bakır, lama bakır, yanık bakır ,kırma bakır imalat artıgı hurda bakır,bakır garantör,gibi bir çok hurda bakır çeşitleri vardır,

Biz her türden madeni hurda çeşitlerini soyleyerek hurda fiyatlarını ögrenebilirsiniz.hasanpaşada bulunan hurda depomuzda hurdaya ayrılmiş bakırları toplayarak bu bakır ları çeşitlerine ayrarak fabrikaya erimeye yönelik göndermekteyiz,

Biz her zaman bakır borsasının ne zaman düşüp ne zaman yükseleçegini bilmedigimiz, İçin fiyatlar gün içi bile degişebiliyor , Bu yüzden bakır borsasını takip etmemiz gerekmektedir.Hurda bakır fiyatlarında düşme olma ihtimalinde büyük zararlar etmekteyiz, Hu yüzden hem alıcılar hemde satıcılar temkinli olmalılar.

Biz her zaman her türden hurda alımı yapmaktayız,degerli madeni hurdalar

HURDA ALIM ÇEŞİTLERİ

Hurda demir alım

Hurda sarı

hurda koblo

Hurda aliminyum

Hurda kablo bakır

Hurdaya ayrışmiş elektirik motoru

Hurda    bobinaj     gibi madeni degeri olan geridönüşüme uygun her türlü hurda demir yanı sira hurda ahşap da alım satımı yapılmaktadır.

sarı,bakır ,aliminyum,çinko,demır,kursun,aku,atık yag,alpaka.gümüş.antımıyon.krom.nıkel .paslanmaz,dortyuzotuz,ucyuzonaltı gıbı bır cok daha hurda alımı yapmaktayız butun hurdalarınız ıcın bızlerle ıletısıme gecebılırsınız.

Biz hurdalarınız degerlı madenı hurdalarınızı degerınde en yı fıyatları almaktayız madenı hurdalarınızyerınde alınıp vede tartılarak odemelerı yapılıp nakıt bır sekılde almaktayız.yapamanız gereken tek sey bızı aramanız sıze bır telefon kadar yakınız.madenı hurdalar için istanbulun bütün semtlerınden  madeni hurda alımı yapılmaktadır. Vede sehırler arası bile hurda alımı yapmaktayız

Uzmanlasmış ekiplerimiz tarafından hurdalarınız yerinde tesbit edilir fıyatlandırılarak sizlerı bilgi sahıbı yapmaktayız. Hurdalarınızı bize vermenız gerekmez. bizden fiyat almadan hurdalarınızı değeriz kılan fırmalardan sonra bizimle çalısmak istemenız sizin elinizdedır .Tercıh sizindir.

Bakır Nedir

Rengi kızıl olan ve en çok kullanım alanına sahip madenlerden biri olan bakır, üretimde kolay bir malzeme olmasından dolayı çok eski çağlardan beridir kullanılagelmiş bir maddedir.

Isıyı ve elektriği en iyi ileten element olmasından dolayı ısınma, soğutma ve elektrik sektörlerinde sıkça bakırdan faydalanılmaktadır. Diğer yandan bakırın paslanmaz özellikte olması, kaplama alanında da sıkça başvurulan bir malzeme olmasına neden olmuştur.

Kaynak yapılması gereken alanlarda ve bronz üretiminde de bakırın önemli bir yere sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Sanayi ve hammadde sektörleri için son derece kullanışlı bir malzeme olması günümüzde bakırın sıkça kullanılmasına neden olurken, eski çağlarda da kısıtlı imkânlar içinde bakırın kullanışlı olması, eskiden beridir bakırın insan yaşamı için önemli bir yere sahip olmasına sebep olmuştur.

Biz her türlü geridönüşümü olan her türlü hurda alım satım yapan güvenilir bir firma olarak bizlere her türlü soru veya sorunlarınız için  7/24 ulaşabilirsiniz ,biz hurda konusunda eğilleşmiş ekiplerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.

Bakır hurdalar arasında çok kullanılan oldukçada pahalı bir madeni çeşidimizdir.

 

HURDA KABLO NEDİR

Kablo hurdası kılık Kıyık kablo uçlarından artan yanmiş tehlike yaratan kablolardan yada imalat artığından kablolardır. Kablo bakır konusunda hertürlü kablo hurdası alım yapan hurdacı dükkana kablolarınızı değersiz kılan  hurdacılar gibi değiliz en yüksek fiyatlara kablo bakır alımı yapılmaktadır.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ