Acıbadem hurda kablo bakır 0532 448 37 26

0

Acıbadem hurda kablo bakır alım 0532 448 37 26-0536 975 04 26

Acıbadem hurda Bakır kablo alım satım işleri her türden kablo bakır ve madeni değeri olan her türlü hurda alımı yapmaktayız. Hurdalarınızı yerinden alarak geri dönüşüme  büyük katkı  sağlamaktayız,

Biz hurdalarınızı alarak ekonomik destek olmaktayız. Degerli madenlerden biri olan bakır günümüzde bir çok alanda kullanılmakta olup her zaman hurdası bulunan bir degerli madeni çeşidimizdir.

Acıbadem hurda kablo bakır

Acıbadem hurda kablo bakır alım

Madeni hurdalarınızı yerinden alarak vede yerinde elektironik tartılarla tartarak müşteri memmuniyetini referan saymaktayız. Bakır hurdalarınız fabrikaya giderek eritilip tekrardan kablo,sac bakır haline getirilmektedir. Evde yada işyerlerinde kullanılan elektirikli ev veya iş yerlerinde kullanılan makınaların motoruna sarılan bakırlar olarak ekonomiye tekrar kazandırılmaktadır. Biz hurdacılar bu meslekte büyük bir rol oynamaktayız.

Acıbadem hurda kablo bakır

Acıbadem hurda kablo bakır alım 0532 448 37 26 satım işleri yapmaktayız her türlü kablo veya bakır yada madeni hurdalar için bize ulaşin

 madeni hurda çeşitleri

soyma bakır ,sac bakır, lama bakır, yanık bakır ,kırma bakır imalat artıgı hurda bakır,bakır granör,

gibi bir çok hurda bakır çeşitleri vardir, biz her türden madeni hurda çeşitlerini soyleyerek hurda fiyatlarını ögrenebilirsiniz.acıbademde bulunan hurda depomuzda hurdaya ayrılmiş bakırları toplayarak bu bakır ları çeşitlerine ayrarak fabrikaya erimeye yönelik göndermekteyiz,biz her zaman bakır borsasının ne zaman düşüp ne zaman yükseleçegini bilmedigimiz için fi,yatlar gün içi bile degişebiliyor , bu yüzden bakır borsasını takip etmemiz gerekmektedir.hurda bakır fiyatlarında düşme olma ihtimalinde büyük zararlar etmekteyiz, bu yüzden hem alıcılar hemde satıcılar temkinli olmalılar.

Biz her zaman her türden hurda alımı yapmaktayız,degerli madeni hurdalar

sarı,bakır ,aliminyum,çinko,demır,kursun,aku,atık yag,alpaka.gümüş.antımıyon.krom.nıkel .paslanmaz,dortyuzotuz,ucyuzonaltı gıbı bır cok daha hurda alımı yapmaktayız butun hurdalarınız ıcın bızlerle ıletısıme gecebılırsınız.bız hurdalarınız degerlı madenı hurdalarınızı degerınde en yı fıyatları almaktayız madenı hurdalarınızyerınde alınıp vede tartılarak odemelerı yapılıp nakıt bır sekılde almaktayız.

Yapamanız gereken tek sey bızı aramanız sıze bır telefon kadar yakınız.madenı hurdalar ıcın ıstanbulun butun semtlerınden  madenı hurda alımı yapılmaktadır vede sehırler arası bıle hurda alımı yapmaktayız uzmanlasmıs ekıplerımız tarafından hurdalarınız yerınde tesbıt edılır fıyatlandırılarak sızlerı bılgı sahıbı yapmaktayız hurdalarınızı bıze vermenız gerekmez bızden fiyat almadan hurdalarınızı degersiz kılan fırmalardan sonra bızımle calısmak ıstemenız sızın elınızdedır tercıh sızındır. Her türden bakır kablo sarı demir gibi hurdalarınız yerinden almaktayız değerli madeni hurdalarınızı yerinde elektironik tartılarla tarıyoruz.

Bakır Nedir

Rengi kızıl olan ve en çok kullanım alanına sahip madenlerden biri olan bakır, üretimde kolay bir malzeme olmasından dolayı çok eski çağlardan beridir kullanılagelmiş bir maddedir.

Isıyı ve elektriği en iyi ileten element olmasından dolayı ısınma, soğutma ve elektrik sektörlerinde sıkça bakırdan faydalanılmaktadır. Diğer yandan bakırın paslanmaz özellikte olması, kaplama alanında da sıkça başvurulan bir malzeme olmasına neden olmuştur.

Kaynak yapılması gereken alanlarda ve bronz üretiminde de bakırın önemli bir yere sahip olduğunu söylemek mümkündür. Sanayi ve hammadde sektörleri için son derece kullanışlı bir malzeme olması günümüzde bakırın sıkça kullanılmasına neden olurken, eski çağlarda da kısıtlı imkânlar içinde bakırın kullanışlı olması, eskiden beridir bakırın insan yaşamı için önemli bir yere sahip olmasına sebep olmuştur.Biz her türlü geridönüşümü olan her türlü hurda alım satım yapan güvenilir bir firma olarak bizlere her türlü soru veya sorunlarınız için  7/24 ulaşabilirsiniz.

Biz hurda konusunda eğilleşmiş ekiplerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.Geri dönüşüm sektöründe kimyasal maddelerin ham maddelerini büyük bir ölçüde zarar vererek kullanımına engel olmaktadır.Bakır hurdalar arasında çok kullanılan oldukcada pahalı bir madeni çeşidimizdir.

Kablo nasıl Soyulur

Öncelikle  Kablonun soyulup soyulmadığını konturol edilir,Bazı kabloların içi silikonlu olanları vardır bunlar bakınadan gecsede soyulması çok zor. Bu kabloları bir metre kadar kesilerek soyma makinasının yanına hazırlanır. Bu kablolar uzun olursa makina tehlike yaratabilir. Makinanın Çekim güçü oldukca yüksek olmasından dolayı makina üzerimize yatabilir. Bu yüzden kısa kısa kesilir.

Daha sonra hazırlanan kabolalar Makinaya verilirken makina ayarı yapılır.Bu yapılan ayar kabloyu ekiye en iyi bir şekilde kesecek şekile getirilir.Daha sonra kabloyu kesip kesmedigini Anlamak amacıyla kakinadan gecen kablo soyularak insan gücünün devreye girmesi sebebiyle konturol edilir.

Konturol edilen kablo soyulmuyorsa ayarı olmamış demektir bu yüzden tekrar tekrar ayarlanır.Ayarlandıktan sonra soyana kadar ayarlananır ve seri bir şekilde makinaya kobloyu vermeye başlanır.

Makinadan geçen bu kablolar dış kabukları varsa alınır yoksa zaden soyma bakır olmuştur. Eğer kabuklu ise tekrar makinadan geçmesi gerekir. Ama bu daha kolay olur.

HURDA KABLO NEDİR

Kablo hurdası kılık kıyık kablo uclarından artan yanmiş tehlike yaratan kablolardan yada imalat artığından kablolardır. Bu tür kablolar geri dönüşüm fabrikasında kırılarak imha edilir. ve tekrardan içideki kablo bakır diye itaap edlen maddenleri geri dönüşüme kazandırmaktayız. Bu tur kablo bakırların değeri yüksek olup maddi olarak ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız.

BU SAYFAYI PAYLAŞ

İÇERİĞİ OLUŞTURAN

YORUM YAZ